KUBOUŠEK pobočka Havířov
KUBOUŠEK pobočka Havířov

Nejenom rychlost řešení vašich problémů ve výrobě, ale i regionální dostupnost našich produktů a služeb je pro nás zásadní. Proto jsme se rozhodli otevřít zbrusu nové Centrum inovativních řešení v Havířově, kterého součástí je také showroom.

Při příležitosti jeho otevření jsme se rozhodli pro vás nachystat Dny efektivní metrologie. Během dvou dnů proběhnou celkově 4 tematicky zaměřené workshopy, které v sobě snoubí jak teoretickou, tak praktickou část problematiky měření. Pojďme si tyto workshopy představit.

Kdy? 20.-21.9. 2023

Kde? KUBOUŠEK s.r.o., Dělnická 884/41, 735 64 Havířov

Cena? vše pro vás pořádáme zdarma, pouze je nutné se včas zaregistrovat

20.9.2023

Měření rotačních dílů přístroji VICIVISION

Představení nového software VICIVISION DREAM. Ten disponuje moderním vzhledem, jednoduchým ovládáním pro stávající uživatele a zároveň je dostatečně intuitivní pro uživatele nové. Dojde také na praktickou ukázku funkce seřazení struktury programu pro utilizaci času měření a asistenta pro pohodlné měření VIVIAN.

Praktické tipy pro měření kontury a drsnosti

Teoretický vhled do problematiky parametrů a platných norem pro měření drsnosti a praktická ukázka způsobů jejich vyhodnocení. Ve druhé části praktické možnosti využití měření kontury povrchu, včetně vyhodnocení výsledků a nastínění práce s vyexportovanými výsledky měření v podobě reportů.

21.9.2023

3D měření s měřicím softwarem MCOSMOS 5 a Touch DMIS

Prezentace revolučního softwaru pro 3D souřadnicové měřicí přístroje MCOSMOS 5, mezi jehož hlavní benefity patří zejména: moderní vzhled, kompatibilita s OS Windows 11 nebo podpora procesoru s více jádry. Na řadu přijde také ukázka výhod používání softwaru Touch DMIS, včetně praktických příkladů měření přímo z praxe.

Metrios – optické 2D měření

Prezentace offline programování, chytrých funkcí a také programování pouze za pomoci gest. Ve druhé části bude představen Metrios Sandbox pro rychlé a efektivní měření a také Metrios profesional pro měření sériová.

Zajímají vás pouze některá témata?

Pokud máte zájem pouze o některá z prezentovaných témat, nevadí! Rádi vás i tak přivítáme. V kontaktním formuláři pouze stačí zaškrtnout o jakých konkrétních tématech byste se rádi dozvěděli více.

Naši lektoři

Všemi 4 workshopy vás provedou naši zkušení školitelé, kteří vám vysvětlí, ukáží a budou vám k dispozici v případě dotazů.

Ján Majer

Ing. Ján Majer, MBA pracuje u společnosti KUBOUŠEK jako vedoucí obchodu pro oblast Moravy a Slezska. Za již téměř 10 let u nás se setkal v oboru metrologie s již mnoha případy a požadavky na měření napříč různými odvětvími.

„Mojí misí je pomáhat zákazníkům, vždy nalézt to nejvhodnější řešení z oblasti měření, měřicích zařízení a metrologie. Pokud bych se měl popsat, tak jsem mozkem kutil a rukama intelektuál, který má rád nekonvenční metody při hledání řešení problémů, se kterými mě naši zákazníci konfrontují,“ nechal se slyšet tento nadšenec do moderních technologií.

Fanda Marek je u nás vedoucím centra služeb pro zákazníky. Má tak na starosti především servis a kalibrační laboratoř KSQ. Jeho specializací je zejména Metrios a VICIVISION, jejichž veškeré aplikace a instalace má na území Česka a Slovenska na svědomí právě on. Díky mnohaletým zkušenostem dokáže poskytnout našim zákazníkům kompletní podporu a poradenství.

KUBOUŠEK František Marek sm
KUBOUŠEK Kryštof Mráz gr

Kryštof Mráz je servisním technikem se specializací na 3D měření. Jeho rajónem jsou tak 3D souřadnicové měřicí přístroje a 3D měřicí ramena.

Na co dalšího se můžete těšit?

  • individuální přístup (omezená kapacita pro malou skupinu)
  • zkušení lektoři
  • registrace zdarma
  • celodenní občerstvení včetně teplého oběda

Neváhejte a přihlaste se na akci i vy! Počet míst je omezen.