testo300a316
testo300a316

V současné době je mít svůj plynový systém v dobré kondici důležitější než kdy jindy. V optimalizaci spalovacího procesu dokážou být analyzátory spalin testo skvělými společníky.

Značka testo přichází s inovovanými analyzátory spalin testo 300, ke kterému je nyní možné díky Bluetooth konektoru připojit až 4 chytré sondy testo najednou. Otevírá se tak možnost měřit bezdrátově až 4 další parametry současně.

Další horkou novinkou letošního jara spojenou s plynem je nová řada detektorů úniku plynu a chladiv testo 316. Jejíž součástí je také světový unikát v podobě detektoru testo 316-2-EX. Ten jako jediný na světě nabízí možnost detekce jak plynu, tak chladiv, a to bez nutnosti výměny měřicího senzoru. Jeden detektor lze tak používat jak pro plynové kotle i tepelná čerpadla!

Na trh míří také nová řada měřicích přístrojů testo Compact Class, která je zárukou vysoce přesných výsledků všude tam, kde je potřebujete. Rychlá, flexibilní, uživatelsky přívětivá a navíc propojitelná s Vaším chytrým telefonem. Záznam a generování protokolů měření je tak jednodušší, než kdy dřív.

Stáhněte si brožuru níže a zjistěte více informací!

Potřebujete konzultaci? Neváhejte se na nás obrátit!

Tel.: +420 389 042 111
E-mail: pristroje@kubousek.cz