Značka měsíce: VICIVISION

 

V rámci akce Značka měsíce představujeme VICIVISION

Značka měsíce: VICIVISION

Značka měsíce: VICIVISION

Pod značkou VICIVISION najdete inovativní optické bezkontaktní měřicí přístroje pro měření hřídelí a systémy kontroly kvality umožňující zvyšovat efektivnost výroby.

Slova klasika „co neměříte, to neřídíte“ jednoznačně potvrzuje italská značka, která patří mezi klíčové světové hráče na trhu přístrojů pro měření obráběných součástí. Pomáhá širokému spektru průmyslových odvětví, od provozovatelů obráběcích center, automobilový průmysl až po výrobce zdravotních komponentů.

V našem každodenním životě vyhodnocujeme naše běžné pracovní činnosti, abychom se ujistili, zda postupujeme správně.

Proto VICIVISION zavádí kontrolu tam, kde přináší největší výhodu: vše probíhá přímo na dílně.

Zvýšená produktivita, zlepšená efektivita a flexibilita, omezení zmetkovitosti jsou bezprostřední výhody plynoucí z tohoto přístupu.

Díky více než 40 letům praktických zkušeností a celosvětově prodejní a servisní sítě poskytuje VICIVISION pro kontrolu soustružených dílů. Značka VICIVISION je synonymem dlouholetých a úspěšných inovací. Mezi největší přednosti těchto přístrojů patří snadná robotická integrace, vlastní komunikační software VVLInx a nebo přístroj kombinující optické a dotykové funkce. Výsledkem je pak kompletní kontrola rozměrů soustružených součástí v jediném cyklu.

Pokud si vyberete optický přístroj VICIVISION jako svého pomocníka, bude vám měření, které dříve zabíralo až 30 minut, trvat jen pár sekund. Operátoři, kteří denně provádějí měření rozměrů, vědí, že šetřit čas na kontrolu a seřizování znamená vyšší produktivitu a potvrzení kvality

Takže pokud potřebuje zvyšovat produktivitu a soustavně potvrzovat kvalitu, máte ve značce VICIVISION toho správného parťáka, bez přehánění na celý život.

V rámci akce Značka měsíce se můžete těšit na:

  • konzultace zdarma
  • dvě zajímavá referenční videa
  • unikátní cenovou nabídku na přístroje M306 a M609
  • případovou studii JULI Motorwerke
  • e-book zdarma

Děkujeme za Vaši důvěru a trvalou podporu. Průmyslu pomáháme rádi už více než 30 let.