Domů  >>  O nás – představení firmy

Kdo jsme

Jsme KUBOUŠEK – významný systémový integrátor technických řešení pro průmyslovou výrobu. Více než třicet let pomáháme průmyslu s jeho větší efektivitou. Dlouhodobou spolupráci stavíme na kvalitě, inovacích, vzájemné důvěře a partnerství. Standardem je systematická optimalizace procesů a postupů, kterou potvrzujeme zavedením systému managementu kvality v souladu s normou EN ISO 9001:2015.

Mise

Společnost KUBOUŠEK je významným systémovým integrátorem technických řešení pro průmyslovou výrobu. Přidanou hodnotu přináší zákazníkům prostřednictvím technologického a vzdělávacího centra, inovativních služeb, vysoce kvalitních produktů a zkušeného týmu profesionálů.  Pomáháme větší efektivitě průmyslu. Klíčovým měřítkem je úspěch našich zákazníků. Spolupráce je postavena na vzájemné důvěře a dlouhodobém partnerství.

 

Vize

Stát se preferovaným inovativním středoevropským průmyslovým integrátorem, který bude pomáhat rozvíjet český, slovenský, polský i evropský průmysl, a to ohleduplně k životnímu prostředí.

V čem jsme jiní?

 

  • Profesionální tým
    Jsme sehraný tým zkušených expertů s vášní pro průmyslovou integraci.

 

  • Komplexnost řešení
    Od návrhu řešení, přes výběr vhodných strojů a zařízení, instalace a optimalizace strojů až po proškolení obsluhy a preventivní servis.

 

  • Široké portfolio produktů a služeb
    Naše portfotilo obsahuje produkty špičkových světových výrobců jako např. KraussMaffei, Regloplas, Roctool, Sepro, VICIVISION, Metrios a mnoho dalších, profesionální služby v oblasti průmyslové montáže a instalace strojů, preventivní servis, akreditovanou kalibraci, Vzdělávací centrum se zkušenými lektory a Technologické centrum nabízející aplikační podporu, překlenovací a testovací výrobu nebo sdílení know-how v oblasti nových průmyslových trendů jako jsou průmyslová robotika, průmyslové snímače, prediktivní analytika včetně aktuálních novinek v oblasti umělé inteligence.

Vedení společnosti

Ivan Kuboušek

Ing. Ivan Kuboušek
Prezident mateřské společnosti
KUBOUŠEK EU holding a.s.

Pavel Sojka

Pavel Sojka
Obchodní ředitel
úseku Sepro, Periferie a Automatizace

Pavel Tupý

Ing. Pavel Tupý, MBA
Finanční ředitel

Několik zajímavých čísel

30 LET ZKUŠENOSTÍ

Více než 30 let zkušeností z nás dělá spolehlivého, odborného partnera v oblasti průmyslu.

3 ZEMĚ

Působíme ve třech zemích Evropy, v České republice, na Slovensku a v Polsku.

1 MLD. OBRAT

Obchodním partnerům nabízíme stabilitu, jistotu a perspektivu do budoucnosti.

170+ ZAMĚSTNANCŮ

Jsme původně rodinná firma a rodinná atmosféra u nás zůstává, přestože je nás více než 170.