Kdo jsme

Jsme KUBOUŠEK – významný systémový integrátor technických řešení pro průmyslovou výrobu. Více než třicet let pomáháme průmyslu s jeho větší efektivitou. Dlouhodobou spolupráci stavíme na kvalitě, inovacích, vzájemné důvěře a partnerství. Standardem je systematická optimalizace procesů a postupů, kterou potvrzujeme zavedením systému managementu kvality v souladu s normou EN ISO 9001:2015.

Mise

Společnost KUBOUŠEK je významným systémovým integrátorem technických řešení pro průmyslovou výrobu. Přidanou hodnotu přináší zákazníkům prostřednictvím technologického a vzdělávacího centra, inovativních služeb, vysoce kvalitních produktů a zkušeného týmu profesionálů.  Pomáháme větší efektivitě průmyslu. Klíčovým měřítkem je úspěch našich zákazníků. Spolupráce je postavena na vzájemné důvěře a dlouhodobém partnerství.

 

Vize

Stát se preferovaným inovativním středoevropským průmyslovým integrátorem, který bude pomáhat rozvíjet český, slovenský, polský i evropský průmysl, a to ohleduplně k životnímu prostředí.

V čem jsme jiní?

 

  • Profesionální tým
    Jsme sehraný tým zkušených expertů s vášní pro průmyslovou integraci.

 

  • Komplexnost řešení
    Od návrhu řešení, přes výběr vhodných strojů a zařízení, instalace a optimalizace strojů až po proškolení obsluhy a preventivní servis.

 

  • Široké portfolio produktů a služeb
    Naše portfotilo obsahuje produkty špičkových světových výrobců jako např. KraussMaffei, Regloplas, Roctool, Sepro, VICIVISION, Metrios a mnoho dalších, profesionální služby v oblasti průmyslové montáže a instalace strojů, preventivní servis, akreditovanou kalibraci, Vzdělávací centrum se zkušenými lektory a Technologické centrum nabízející aplikační podporu, překlenovací a testovací výrobu nebo sdílení know-how v oblasti nových průmyslových trendů jako jsou průmyslová robotika, průmyslové snímače, prediktivní analytika včetně aktuálních novinek v oblasti umělé inteligence.

Vedení společnosti

Ivan Kuboušek

Ing. Ivan Kuboušek
Prezident mateřské společnosti
KUBOUŠEK EU holding a.s.

Luděk Čekal

Luděk Čekal
Obchodní ředitel úseku Instruments

Pavel Sojka

Pavel Sojka
Obchodní ředitel
úseku Sepro, Periferie a Automatizace

Pavel Tupý

Ing. Pavel Tupý, MBA
Finanční ředitel

Několik zajímavých čísel

30 LET ZKUŠENOSTÍ

Více než 30 let zkušeností z nás dělá spolehlivého, odborného partnera v oblasti průmyslu.

3 ZEMĚ

Působíme ve třech zemích Evropy, v České republice, na Slovensku a v Polsku.

1 MLD. OBRAT

Obchodním partnerům nabízíme stabilitu, jistotu a perspektivu do budoucnosti.

170+ ZAMĚSTNANCŮ

Jsme původně rodinná firma a rodinná atmosféra u nás zůstává, přestože je nás více než 170.