Domů  >>  Služby  >>  Sociální odpovědnost

Domů  >>  Služby  >>  Sociální odpovědnost

Pomáháme rádi

Věříme, že každý musí pro lepší svět začít u sebe a ve svém blízkém okolí.
Proto pomáháme především organizacím a jedincům v Českých Budějovicích.

Andělská aukce pro Arpidu

Když se ocitnete v sídle naší společnosti, dost možná vás zaujmou veselé obrazy, které v budově plné technických strojů málo kdo čeká. Dle našeho názoru jsou to umělecká díla! Malovaly je děti z arteterapeutického atelieru ARPIDA. My měli to štěstí, že jsme je mohli vydražit na Andělské aukci. Nezapomínáme podpořit tuto charitativní událost každý rok a každý rok jsme fascinováni krásou a kreativitou dražených obrazů.

ADRA běh

Máme spoustu nadšených kolegů sportovců, a tak proč se neproběhnout pro dobrou věc?! Každoročně pořádá tým českobudějovické pobočky mezinárodní humanitární organizace ADRA benefiční běh. My jsme jeho partnerem. Sympatické na celé akci je, že přesně víte, pro koho běžíte a komu pomáháte. Celý závod je velmi osobní a vy ze sebe máte chuť vydat to nejlepší!

Arnošt Petráček

Arnošt Petráček (Arny) je handicapovaný kluk z jižních Čech, který se postavil svému osudu. Rozhodl se bojovat – nejen sám se sebou, ale také se svými soupeři na paralympiádě v Riu de Janeiru, kde v závodě na 50 m znak zvítězil!

Ostatně takových sportovních soubojů má za sebou víc, jak se můžete dočíst na jeho stránkách. Arny je nadšený plavec a úspěšný reprezentant ČR v plavání. Když Arnyho poznáte, nejde jinak než se stát jeho fanouškem i podporovatelem!

Dejme dětem šanci

Ne všichni máme v životě stejnou startovací pozici. Proto jsme se rozhodli podpořit projekty společnosti DEJME ŠANCI DĚTEM, které se zaměřují na přípravu vstupu dětí a mladistvých z dětských domovů do samostatného života. Nemají to vůbec jednoduché. Pojďme jim to alespoň trochu ulehčit.