Udělejte si čas v úterý 24. 5. 2022 a přijeďte k nám na den plný přesného měření, zkušených a znalých lektorů, zábavy i báječného jídla a pití.

Kde? KUBOUŠEK s.r.o., Lidická 1937, České Budějovice

Kdy? 24. 5. 2022 od 9:30 do 15:30

Cena? vše je zdarma, pouze je potřeba se včas zaregistrovat

Kapacita akce je omezena a registrace je možná pouze do 10. 5. 2022.

Na co všechno se můžete těšit?

Čtyři tematické workshopy

Workshop: Přístroje nejen pro měření a záznam teploty

Není snad důležitější měřená veličina než teplota. Jsme s ní konfrontováni denně. V závislosti na aplikaci budete potřebovat k měření teploty různé měřící přístroje. Zde jsme pro vás připravili malý výběr našich bestsellerů. Chytré sondy od firmy Testo jsou kompaktní profesionální měřicí přístroje s obsluhou pomocí chytrého telefonu. Ponorný teploměr a vpichovací teploměr měří teplotu uvnitř měřeného objektu. Záznamníky teploty se používají nejen v průmyslu, ale i ve veřejných budovách a v soukromé oblasti. Vedle teploty je důležité měřit a zaznamenávat i vlhkost vzduchu nebo další veličiny pro nastavení optimálních podmínek pro určité produkty. Ukážeme si co všechno může ovlivnit správnou výrobu.

Testo měření teploty

Workshop: Testo termokamery „Váš nový oblíbený nástroj“

Protože vizualizace teplot usnadňuje práci v mnoha různých oblastech, neexistují téměř žádné jiné měřicí přístroje, které by šly využít tak flexibilně jako termokamera. Díky vestavěným funkcím SuperResolution, SiteRecognition, ScaleAssist, ε-Assist a mnoha dalším mají naše nástroje nejlepší poměr ceny a výkonu ve své třídě. Pojďme si ukázat, co nám tyto funkce umožňují a vyberme tu správnou termokameru pro vaši aplikaci.

Testo termokamery

Workshop: Měření klimatických veličin a univerzální přístroje

Multifunkční přístroje testo jsou cenným pomocníkem nejen pro nastavování a zaregulování ventilačních zařízení a rekuperačních jednotek, ale také při hodnocení kvality vzduchu v místnosti. Univerzální klima přístroje využijete pro měření při přejímkách instalovaných větracích a klimatizačních zařízení dle normy. Multifunkční měřicí přístroj Vám umožní pomocí širokého portfolia bezdrátových i kabelových sond spolehlivé a přesné určení klimatických parametrů, jakými jsou CO₂, vlhkost vzduchu, teplota vzduchu a absolutní tlak. Stejně intuitivní je měření vzduchotechnických veličin s těmito přístroji.

Testo měření klimatických velicičin

Workshop: Přístroje pro nastavení a údržbu tepelných a chladicích zařízení

Pro bezproblémovou funkci chladicích a klimatizačních systémů musíme kontrolovat tlaky, teploty a přehřátí nebo podchlazení systému. Špičková měřicí technika, vysoký stupeň spolehlivosti a chytré funkce dělají z přístrojů testo spolehlivého partnera pro vaše uvádění do provozu, servis a údržbu. Proto se s ním detailněji seznámíme.
Jak měřit skutečně chytře si ukážeme nejen s analyzátory spalin testo, které kombinují desetiletí zkušeností v oblasti měřicí techniky se současným chytrým dotykovým ovládáním, robustní konstrukcí a zasíláním zpráv o měření e-mailem.

Testo pro nastavení a údržbu tepelných a chladicích zařízení

Slosovatelná tombola

Zúčastněte se Testo grill party 2022 a neodjedete domů s prázdnou. Co můžete vyhrát v naší bohaté tombole? Ceny jsou vskutku velmi lákavé, tak si nenechte ujít tuto výjimečnou událost a registrujte se ještě dnes.

1. cena

Chytré sondy testo – sada vytápění

sada pro vytápění v hodnotě 7 310 Kč

prohlédněte si produkt podrobněji na našem e-shopu

Testo sada pro vytápění

2. cena

Infračervený teploměr testo 805i

ovládatelný telefonem v hodnotě 2 460 Kč

prohlédněte si produkt podrobněji na našem e-shopu

Infarčervený teploměr Testo

3. cena

Bezkontaktní indikátor napětí testo 745

pro kontrolu výskytu elektrického napětí v hodnotě 920 Kč

prohlédněte si produkt podrobněji na našem e-shopu

Bezkontaktní indikátor napětí testo 745

Zkušení lektoři

Kdo jsou naši školitelé, kteří vás celý den budou provázet semináři, vše vám vysvětlí, ukáží a budou vám k dispozici v případě dotazů?

Martin Dragoun

je produktový manažer společnosti Testo, který se specializuje na HVAC/R a termografii. Díky praktickým zkušenostem vám pomůže s výběrem vhodného řešení v těchto oblastech.

Hamburgery preferuje připravené na medium.

Jan Brůna

je obchodní zástupce společnosti KUBOUŠEK. Má pod palcem značku Testo a další měřicí přístroje.

Honza si rád smlsne na hamburgeru připraveném rare, na kterém oceňuje silnou a výraznou chuť masa.